ul. Legionów 9, woj. mazowieckie, 05-220 Zielonka kontakt@autotrader24.pl Godziny pracy: 24/7

Masz zniszczone i skorodowane auto? Chcesz się go pozbyć? Nie czekaj zadzwoń do nas!

Nasza firma zajmuje się skupem aut zniszczonych, skorodowanych oraz w złym stanie technicznym. Samochody, które kupujemy nie muszą być idealne! Mogą posiadać przeróżne wady i uszkodzenia. Nie stawiamy żadnych warunków i ograniczeń. Klient dzwoniąc do nas może czuć się komfortowo i szczerze powiedzieć o wszystkich niedoskonałościach swojego auta. Nie ma takiego samochodu, którym nie bylibyśmy zainteresowani.

Co dokładnie nas interesuje?

Samochody to nasza pasja. Nie ma znaczenia czy jest on nowy czy stary, sprawny czy uszkodzony, ładny czy skorodowany. Każdy z nich ma dla nas swoją wartość. Kupimy także auto wiekowe, któremu daleko do ideału zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym. Interesują nas również auta posiadające duże uszkodzenia i zniszczenia. Korozja też nie stanowi dla nas problemu przy zakupie Twojego samochodu! Zarówno marka i model samochodu może być dowolna ponieważ jako prężnie działająca firma jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Jedyne na czym nam zależy to zadowolenie klienta ze świadczonych przez nas usług.

Na pewno ciekawi Cię w jaki sposób wyceniamy uszkodzone i zniszczone pojazdy!

Jak w każdym przypadku kupna samochodu niezależnie od jego stanu, wycena oparta jest na dogłębnej analizie kondycji samochodu. To właśnie na tej podstawie jesteśmy gotowi przedstawić naszą wycenę. Gwarantujemy najwyższe standardy usług i atrakcyjne ceny. Przestawione przez nas warunki cenowe na pewno spełnią Twoje oczekiwania! Każdy samochód, w każdym stanie wizualnym i technicznym jest obiektem naszego zainteresowania. Opierając się na naszym doświadczeniu, profesjonalizmie i niebywałej intuicji jesteśmy w stanie zaproponować klientowi najlepszą cenę w okolicy. Zależy nam bowiem na jak najlepszej opinii i satysfakcji klienta.

Martwisz się, że marka lub model Twojego samochodu nie będzie znajdowała się w kręgu naszego zainteresowania?

Nic bardziej mylnego! Jesteśmy w stanie kupić każde auto niezależnie od jego marki i modelu. Więc jeśli jesteś właścicielem wiekowego, zniszczonego, uszkodzonego lub skorodowanego auta i podjąłeś decyzję o rozstaniu z nim- zostań naszym klientem!