ul. Legionów 9, woj. mazowieckie, 05-220 Zielonka kontakt@autotrader24.pl Godziny pracy: 24/7

Skupujemy wszystkie samochody- osobowe, terenowe i dostawcze.

Od kilkunastu lat prowadzimy firmę oferującą usługi skupu aut. Wyróżniamy się dużym doświadczeniem, wiedzą i ogromnym zaangażowaniem w to co robimy. Niezaprzeczalnie naszym największym atutem jest szeroka i zróżnicowana oferta, a co za tym idzie możliwość pomyślnej i owocnej współpracy. Działamy na terenie całej Warszawy i okolic, jednak jesteśmy również otwarci na współpracę z klientami z całego województwa Mazowieckiego.

Jakie samochody skupujemy?

  • Auta osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Auta terenowe
  • Pojazdy wszelkiego innego rodzaju

Marka, model? – to bez znaczenia… kupimy każde auto! Znając sytuacje na rynku motoryzacyjnym wiemy, że istnieje duże zapotrzebowanie na usługi, które świadczy nasza firma. Elastyczności i otwartość na klienta daje nam możliwość stworzenia szerokiego wachlarzu tychże usług. Oferujemy dogodne warunki współpracy. Jesteśmy zainteresowani zarówno zakupem samochodów osobowych jak i samochodów dostawczych. Interesują nas również auta terenowe. Nie stawiamy żadnych warunków, nie mamy wygórowanych wymagań! Dlatego też nie ma znaczenia marka ani model Twojego samochodu! Wygląd, stan techniczny, przebieg ani rok produkcji również nie stanowi dla nas większego problemu.

Zły stan techniczny i wizualny? – to nie kłopot, jesteśmy gotowi kupić Twoje auto!

Skupujemy auta w każdym stanie! Samochody idealne, jak i uszkodzone, skorodowane czy posiadające rożnego rodzaju wady i uszkodzenia. Wszystkie z nich są dla nas atrakcyjne. Obejrzymy, wycenimy i zapłacimy „od ręki” za Twoje auto cenę, która na pewno spełni Twoje oczekiwania! Stan samochodu ma wpływ na oferowaną przez nas kwotę , jednak zawsze staramy się, aby była ona atrakcyjna i adekwatna do kondycji w jakiej znajduje się pojazd. Współpraca z nami to czysta przyjemność! Dokładamy bowiem wszelkich starań, aby klient był zadowolony z przeprowadzonej transakcji oraz czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Chcesz z nami współpracować? To na prawdę proste!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą wystarczy wykonać jeden telefon. Nasz doświadczony i kompetentny pracownik udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji oraz umówi cię na oględziny samochodu w dogodnym dla Cienie terminie i miejscu. Zapłatę otrzymasz w tym samym dniu, bez zbędnych formalności.

Jeśli posiadasz samochód osobowy, dostawczy czy terenowy nie czekaj, zadzwoń!