ul. Legionów 9, woj. mazowieckie, 05-220 Zielonka kontakt@autotrader24.pl Godziny pracy: 24/7

Miałeś wypadek? Myślisz, że Twoje auto jest już bezużyteczne? My je od Ciebie odkupimy!

Dzięki temu, że nasza firma posiada bardzo duży wachlarz usług, każdy klient znajdzie w naszej ofercie coś, co go interesuje. Jako firma wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwań potencjalnych klientów, dlatego też posiadamy w naszej ofercie skup aut powypadkowych. Jeśli myślisz, że Twój samochód biorąc udział w kolizji jest już bezużyteczny, to jesteś w dużym błędzie. Jesteśmy zainteresowani kupnem również takich samochodów!

Dlatego nie czekaj, zgłoś się do nas!

Każdy samochód, nawet ten uszkodzony i z licznymi wadami jest w kręgu naszych zainteresowań. Nie stawiamy bowiem żadnych warunków, nie mamy zbyt wielu wymagań. Jako profesjonalna firma jesteśmy bardzo elastyczni.

Daj swojemu pojazdowi „drugie życie” i skontaktuj się z naszym pracownikiem!

Chcesz sprzedać samochód powypadkowy? Nie wiesz jak to zrobić? Zastanawiasz się czy jest to w ogóle możliwe?

My rozwiejemy Twoje wątpliwości i dokładnie wyjaśnimy jak wygląda sprzedaż pojazdu powypadkowego!

Zadowoleie naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Do każdej transakcji podchodzimy w sposób indywidualny. „Nie mierzymy wszystkich jedną miarą”. Dlatego też cennik oraz kwoty, które proponujemy także pozostają sprawą indywidualną.
Nasza działalność swoim zasięgiem obejmuje Warszawę i okolice, a także przez cały czas rozszerza się na teren całego regionu.
Jeśli mieszkasz w innym mieście czy rejonie Polski, również zachęcamy do kontaktu. Odległość nie stanowi dla nas większych ograniczeń. Jako firma działająca od wielu lat, szczycąca się dużą popularnością oraz dużym bagażem doświadczeń, odznaczamy się szeroką wiedzą i biegłością w tego typu transakcjach. Skup aut powypadkowych jest dla nas czymś, czym zajmujemy się na co dzień. Mówiąc, że nie stawiamy żądnych warunków i nie mamy wygórowanych wymagań, mamy na myśli to, że stan techniczny oraz wizualny samochodu nie ma dla nas większego znaczenia. Kondycja auta ma jedynie wymierny wpływ na cenę jaką jesteśmy w stanie zaproponować.

Gwarantujemy jednak, że będzie to kwota najwyższa w okolicy!

Nie czekaj! Zrób jeden ruch i skontaktuj się waśnie z nami!

Nasz wykwalifikowany pracownik przyjedzie pod adres, w którym znajduje się Twój uszkodzony samochód. To Ty wskażesz miejsce i datę spotkania! Oględziny potrwają zaledwie kilka minut, ponieważ nasz specjalista dosłownie w przeciągu chwili jest w stanie określić stan auta i oszacować jego wartość. Cały nas zespół odznacza się bowiem ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Nasi współpracownicy są osobami kompetentnymi w swoim fachu. Proponowane przez nas ceny zawsze są adekwatne do stanu technicznego auta i atrakcyjne dla naszych klientów! Dajemy gwarancję najlepszej ceny! Po przedstawieniu naszej oferty oraz dokonaniu wszystkich niezbędnych formalności, od razu dochodzi do podpisania umowy i przekazania ustalonej kwoty!

Interesują nas auta powypadkowe! Co przez to rozumieć?

Skupujemy wszystkie auta. Nie stawiamy żadnych ograniczeń. W naszej ofercie znajduje się zarówno skup aut osobowych, dostawczych jak i terenowych. Wypadek czy kolizja, w którym brał udział Twój samochód, nie stanowi dla nas problemu. Interesują nas również samochody zadbane, uszkodzone, skorodowane czy posiadające liczne wady i uszkodzenia będące konsekwencją wieloletniego użytkowania czy stłuczek.