ul. Legionów 9, woj. mazowieckie, 05-220 Zielonka kontakt@autotrader24.pl Godziny pracy: 24/7

Miałeś kolizję, wypadek lub Twój samochód nadaje się jedynie do kasacji i przekazanie go prosto na złom? Chętnie odkupimy Twój pojazd!

Skup aut

Jesteś zestresowany zaistniałą sytuacją na drodze i „ nie masz głowy” do zajmowania się zbędnymi formalnościami, a stan techniczny Twojego samochodu nie pozwala mu dalsze uczestnictwo w ruchu drogowym? Musisz rozstać się ze swoim pojazdem, jednak nie do końca wiesz jak dokonać wszystkich procedur? Służymy radą i pomocą!

Jak to zrobić?

Zadzwoń do nas, a przedstawimy ci wszystkie możliwości! Nasz ekspert zaproponuje Ci spotkanie, aby ocenić wartość pojazdu, zaproponować atrakcyjną cenę i uwolnić Cię od problemu oraz przykrych wspomnień. Dla komfortu Klienta dojeżdżamy na miejsce w umówionym terminie, zapewniając własny transport. Nasze usługi są szybkie, profesjonalne i kompleksowe.

O nic nie musisz się martwić! Od tej pory wszystkie formalności spadną na nas!

Kupię każde auto!

Złomowanie aut to zadanie, które wykonujemy z najwyższą starannością. Dbamy o to, by cały proces przebiegł sprawnie, a nasi Klienci otrzymali uczciwą cenę za powierzony w nasze ręce pojazd. Wiemy, jak trudne jest rozstanie się ze swoimi czterema kółkami, szczególnie po wypadku lub kolizji. Gwarantujemy, iż kasacja aut, którą przeprowadzamy, jest pozbawiona zbędnych formalności i sprawna, a Ty zarobisz przy tym nieco gotówki, którą możesz przeznaczyć na zakup godnego następcy.

Nie czekaj więc i zgłoś się do nas, a sprawimy, iż niedziałający wrak samochodu nie będzie już dłużej Twoim problemem!