ul. Legionów 9, woj. mazowieckie, 05-220 Zielonka kontakt@autotrader24.pl Godziny pracy: 24/7
Czym jest Auto Trader?

O naszej firmie


Nasza firma z branżą motoryzacyjną związana jest od wielu lat. Z pasją i ogromnym zaangażowaniem tworzymy własną markę. Miłość do samochodów postanowiliśmy uczynić nie tylko swoim hobby, ale także zamienić ją w pracę i sposób na życie.

Głównie zajmujemy się skupem aut używanych na terenie Warszawy i okolic.

Naszymi atutami są: wiedza, doświadczenie oraz umiejętność dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci i gotowi rozważyć każdą ofertę oraz znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie zarówno dla nas jak i naszych klientów.

Nasze Usługi

Jakie samochody kupujemy?


Obiektem naszych zainteresowań są samochody osobowe, dostawcze, terenowe czy też pojazdy innego rodzaju. Jesteśmy gotowi na rozpoczęcie współpracy zarówno z osobami fizycznymi jak i firmami. Elastyczność w myśleniu i działaniu daje nam możliwość wychodzenia na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Priorytetem firmy jest zadowolenie oraz pozytywna opinia naszych kontrahentów. Dlatego też cenimy sobie czas drugiego człowieka, starając się stworzyć dogodne warunki sprzedaży auta poprzez sprawne i szybkie przeprowadzenie transakcji oraz zajęcie się wszelkimi formalnościami. Warunki współpracy są przez nas dokładnie omawiane. Przekazujemy jasne i rzetelne informacje co do samego procesu zawieranej transakcji, płatności jak i możliwych sposobach powierzenia nam swojego pojazdu. Jesteśmy w stanie zapewnić własny transport oraz „gotówkę od ręki". W naszej pracy wyróżnia nas to, że jesteśmy gotowi odkupić każde auto, niezależnie od jego stanu, sprawności oraz przebiegu.